Menu
Your Cart

EğitimcilerimizGÖKHAN GÖKSU
CİTEB Bşk. Uzm. Psk. 

1982 yılında Giresun’da dünyaya gelen Göksu ilk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladıktan sonra 2008 yılında Bakü Üniversitesinde psikoloji lisans eğitimini tamamlayarak(YÖK denklikli).Yozgat’ta özel bir hastanede psikiyatri biriminde psikolog olarak göreve başlamıştır. 

Yine Bakü Devlet üniversitesinde Yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Klinik ortamda mesleğini icrası esnasında psikoterapi eğitimi, cinsel terapi eğitimi, evlilik ve çift terapisi eğitimi, hipno terapi, çözüm odaklı terapi ve daha bir çok eğitimini tamamlayarak bu alanda tecrübe sahibi olmuştur. Türkiye’de Cinsel terapi alanında ki eksikliğin başından beri farkında olan Göksu kendini bu alamda geliştirerek sayısız eğitim ve seminerlere katılmış, meslek hayatı boyunca yaklaşık 15 bin den fazla vaka görüşmesi yapmıştır.

2012 yılında bilgi birikimini bu alanda meslektaşlarıyla paylaşma kararı alan Göksu Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsünü (CİTEB) kurmuştur

ÇAĞRI KARA
Uzm. Klnk. Psk.

İlk ve orta öğretimini Artvin’de tamamlayan Çağrı Kara, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden lisans derecesini alarak Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde psikolojik danışman olarak meslek hayatına başladı.

Askeri hastane ve çeşitli askeri birliklerde subay astsubay ve erlere yönelik Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Anksiyete Bozukluğu ve Uyum Problemleri ile ilgili çalışmalar yürüttü.

Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programından “ Genç Yetişkin Bireylerde Beden Algısı ve Sosyal Görünüş Kaygısının Cinsel Doyuma Etkisi” tez çalışması ile yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını aldı. Mesleğinin icrası esnasında psikoterapi eğitimi, bilişsel ve davranışçı terapiler eğitimi, evlilik ve çift terapisi eğitimi, cinsel terapi eğitimi, çözüm odaklı terapi, Emdr, hipnoterapi ve daha bir çok eğitimini tamamlayarak bu alanlarda klinik ortamda vakalarla çalışmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda lisans eğitimi esnasında spor psikolojisi ile de yakından ilgili olan Çağrı Kara Samsunspor’la başladığı sporda performans ve psikolojik danışmanlığı serüvenine İstanbul’da çeşitli spor okullarında ve Işık Okullarına bağlı spor kulüplerinde çalışmalar yürüterek devam etti. Gönüllü olarak birçok sivil toplum örgütünde çalışmalar yürüten Kara, TSK’daki görevinden ayrılarak Aile Bakanlığı bünyesinde şehit yakınları ve gazilere psikososyal destek sağlamaya başladı. Aynı zamanda İstanbul İl Afet Acil Koordinasyon Merkezi Yerel Düzeyde Psikososyal Destek Biriminde görevler almaktadır. Özel olarak evlilik, çift ve cinsel terapi alanlarıyla ilgilenen Çağrı Kara halen CİTEB bünyesinde cinsel terapi, evlilik-çift terapisi ve bu alandaki eğitimleri yürütmektedir.